O nas

Nasza misja

Naszą misją jest pomoc klientom stawać się coraz bogatszym dzięki wybieraniu najlepszych produktów finansowych.

Co znajdziesz w naszym serwisie?

Portal DOM KREDYTOWY to zbiór przydatnych informacji dla kredytobiorców, ale nie tylko. To również miejsce pełne cennych informacji dla wszystkich tych, którzy pragną pogłębiać swoją wiedzę finansową. Znajdziesz tutaj:

Kredyty dla firm – potrzebujesz gotówki by Twoja firma mogła rozwinąć skrzydła? Zapoznaj się z ofertą kredytów dla firm i inwestuj w swój biznes.

Kredyty hipoteczne – to zbiór długoterminowych kredytów dla wszystkich tych, którzy marzą o zakupie nieruchomości i nie tylko.

Kredyty konsolidacyjne – masz kilka długów i szukasz dobrego rozwiązania dla tej sytuacji? Zapoznaj się z naszym rankingiem.

Karty kredytowe – chcesz poprawić kondycję finansową domowego budżetu lub zabezpieczyć się przed trudną sytuacją finansową? Karta kredytowa może okazać się dobrym rozwiązaniem.

Ranking Lokat – masz nadmiar gotówki i chciałbyś ja gdzieś ulokować? W tym miejscu możesz wyszukać najbardziej atrakcyjną dla Ciebie lokatę.

Blog finansowy – zbiór przydatnych artykułów, których tematy dotykają najpopularniejszych problemów i zagadnień związanych z finansami.