140 zł premii za eKonto w mBanku

Nie masz jeszcze konta w banku albo chcesz jeszcze bardziej zmotywować się do oszczędzania? Świetnie się składa, bo akurat zakładając eKonto osobiste w mBanku, odbierzesz 140 zł premii, przy okazji spełnienia kilku prostych warunków. Dodatkowo, masz szansę podwyższyć swoje zyski o kolejne 200 zł za polecenie eKonta rodzinie i znajomym.

140 zł premii za eKonto w mBanku – to szansa na łatwą kasę!

Nic tak nie buduje renomy i popularności banku jak skomponowanie oferty promocyjnej dla klientów detalicznych z bonusem pieniężnym do zgarnięcia. mBank zdaje się doskonale rozumieć tę zasadę i od jakiegoś czasu proponuje otwarcie eKonta, które może przypaść do gustu osobom o różnych wymaganiach. Przede wszystkim łowcom promocji oraz konsumentom, którzy cenią sobie nowoczesne rozwiązania i technologiczny postęp.

Za założenie rachunku osobistego mBank oferuje 140 zł premii. Pierwsze 100 zł to nagroda za otwarcie rachunku i szybki wpływ na minimum 1 000 zł. Natomiast kolejne 40 zł to bonus za zrealizowanie identycznych aktywności. Do akcji “eKonto z Premią – IX edycja” możesz przystąpić do 30.09.2020 r., zaś sama Promocja trwa w okresie od 28.05.2020 r. do 31.01.2021 r.

eKonto w mBanku – konto dla nowoczesnych

eKonto to produkt dość uniwersalny, co dostosowane jest do współczesnych potrzeb klientów. Można nawet stwierdzić, że jest to rachunek prawie dla każdego. Na jego wybór powinny zdecydować się przede wszystkim osoby, które rozpoczynają swoją przygodę z bankowością, oszczędzający, jak i poszukujący nowoczesnych sposobów na inwestowanie.

Nie przedłużając, spójrzmy, jakie korzyści spotkają Cię, jeśli zdecydujesz się na otwarcie eKonta w mBanku.

 • Bezpłatne otwarcie oraz prowadzenie rachunku,
 • 0 zł za wypłaty kartą od 100 zł ze wszystkich bankomatów w Polsce (prowizja za wypłatę gotówki poniżej 100 zł wynosi 2,50 zł),
 • Darmowa obsługa karty przy 1 transakcji w miesiącu!
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów za granicą,
 • Oprocentowanie 2,5% na rachunku regularnego oszczędzania “Moje cele” (do 20 000 zł),
 • Usługa wielowalutowa, czyli płatność w wybranej walucie bez kosztów przewalutowania,
 • Spersonalizowana karta debetowa. Sam zdecyduj, jak ma wyglądać Twoja karta!
 • Placówki mBanku w centrach handlowych otwarte do późnych godzin – nawet w soboty,
 • Wygodna aplikacja mobilna i płatności zbliżeniowe: BLIK, Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay, Fitbit Pay,
 • Program “Polecam mBank”, w którym za rekomendację rachunku otrzymasz do 200 zł,
 • Bezpieczna usługa CyberRescue, czyli bezpłatny i całodobowy dostęp do sieci specjalistów, którzy udzielają wsparcia w zakresie bezpiecznego funkcjonowania w internecie.

Jakie są warunki uczestnictwa w Promocji?

Niezależnie od pobudek, jakie skłaniają Cię do założenia konta osobistego, zobaczmy jakie wymagania przed swoimi klientami stawia mBank. Przede wszystkim jest to oferta skierowana do klientów pełnoletnich i posiadających pełną zdolność do czynności prawnych.

Ponadto musisz spełnić łącznie poniższe warunki:

 • jesteś nowym klientem mBanku,
 • od 1.01.2017 r. nie byłeś i nadal nie jesteś Posiadaczem lub Współposiadaczem:

– rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego i/lub,

– konta oszczędnościowego,

– rachunku oszczędnościowego o numerach: 1140 2004 lub 1140 2017.

 • w okresie promocyjnym złóż wniosek o otwarcie rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego eKonto osobiste wraz z kartą debetową,
 • zaakceptuj we wniosku oświadczenia o treści wskazanej jako: “X. Oświadczenia”,
 • podpisz umowę o prowadzenie bankowych rachunków dla osób fizycznych.

Podsumowując, jest to akcja skierowana do nowych klientów Banku. Spełniasz ten warunek? W takim razie czytaj dalej!

140 zł premii – warunki zdobycia bonusu!

Jesteśmy zdania, że do opisywanej oferty warto przystąpić bez zbędnej zwłoki, bo pula nagród jest ograniczona czasowo. Dodatkowo, samo spełnienie określonej aktywności na rachunku jest naprawdę proste.

Oto kroki, jakie musisz podjąć, by zdobyć pełną nagrodę bez wychodzenia z domu!

1. Najpóźniej do 30.09.2020 r. za pomocą dedykowanej strony, złóż wniosek przez internet o otwarcie rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego eKonto osobiste wraz z kartą debetową. Link do oferty podsyłamy poniżej:

2. Zaakceptuj oświadczenia o treści wskazanej w części: “X. Oświadczenia”.

3. Podpisz z Bankiem umowę o prowadzenie bankowych rachunków dla osób fizycznych. Pamiętaj jednocześnie, że nie możesz założyć konta z drugą osobą!

3. Aby zyskać 100 zł za Wpływ na konto:

 • w ciągu 7 dni od otwarcia eKonta, zasil je jednorazową kwotą na minimum 1 000 zł,
 • zrealizuj co najmniej 5 transakcji kartą na dowolną sumę (nie możesz ich anulować do 15. dnia kolejnego miesiąca).

4. Kolejne 40 zł premii otrzymasz za powtórzenie identycznych czynności, jakie wykonałeś w miesiącu poprzednim, czyli:

 • “doładuj” swoje konto kwotą minimum 1 000 zł,
 • zrób co najmniej 5 transakcji kartą na dowolną kwotę i nie anuluj ich do 15. dnia kolejnego miesiąca.

Przykład. Otwórz eKonto 2.06.2020 r. i zasil je kwotą 1 000 zł do 9.06.2020 r. Do końca lipca 2020 r. wykonaj minimum 5 transakcji kartą na dowolną sumę i odbierz od mBanku 100 zł. W sierpniu 2020 r. ponownie zasil rachunek kwotą minimum 1 000 zł i wykonaj nie mniej niż 5 transakcji kartą. Otrzymaj od Banku kolejne 40 zł co łącznie daje sumę 140 zł.

Kiedy mBank wypłaci nagrodę?

Premię za szybki Wpływ, Bank naliczy po upływie pełnego miesiąca, licząc od tego, w którym przystąpiłeś do promocji – a więc w kolejnym miesiącu kalendarzowym, w którym spełniłeś wymagane aktywności. Przy okazji podkreślamy, że bonus 100 zł i 40 zł zostanie przyznany oddzielnie.

Co ciekawe, wraz ze 140 zł premii, które trafią do Ciebie za otwarcie rachunku i spełnienie zadań, mBank przygotował również promocyjne oprocentowanie na rachunku oszczędnościowym “Moje cele”, w wysokości 2,5% (do 20 000 zł). Ważne jest ono od dnia otwarcia rachunku regularnego oszczędzania przez 4 kolejne miesiące kalendarzowe. Po upływie tego czasu, będzie obowiązywało oprocentowanie zgodne z Tabelą oprocentowania dostępną na stronie Banku.

Konto osobiste w mBanku – co musisz o nim wiedzieć?

Powodów, dla których warto zaznajomić się z ofertą eKonta, jest co najmniej kilka. Pierwszym z nich są z pewnością niskie opłaty (7 zł przy braku transakcji kartą), a nawet ich brak (przy spełnieniu niewielkiej aktywności na rachunku). Solidnym argumentem jest również atrakcyjny Program Poleceń, w którym możesz odebrać do 200 zł za zarekomendowanie konta bliskim osobom.

Co ciekawe, mBank promuje również nowoczesne rozwiązania, w tym wygodne płatności zbliżeniowe, a także chwaloną przez użytkowników – funkcjonalną aplikację mobilną. Nie zapominamy też o promocyjnym oprocentowaniu na koncie oszczędnościowym “Moje cele”, które skłoni Cię do regularnego gromadzenia oszczędności. Mocną stroną eKonta są także usługi wielowalutowe oraz darmowe wypłaty gotówki z bankomatów za granicą.

Faktem jest, że wiele podobnych opcji nie brakuje na rynku. Jednak naszym zdaniem warto pochwalić mBank za wykreowanie produktu dla szerokiego grona klientów o różnych potrzebach.

eKonto w mBanku – niedrogi rachunek z wachlarzem udogodnień

W naszej ocenie spełnienie wymagań stawianych przez mBank nie jest trudne. Musisz tylko pamiętać, że choć promocja aktualna jest do 31.01.2021 r., to czas na spełnienie wniosku masz do 30.09.2020 r. Owszem, możesz postarać się zdobyć tylko jedną transzę nagrody, rezygnując z kolejnego zadania. Natomiast spełnienie dwóch identycznych aktywności w kolejnych miesiącach, nie wydaje się zbyt dużym problemem.

W wolnej chwili zapraszamy na nasz ranking kont osobistych 2020. Zobacz, które rachunki aktualnie są na TOP-ie wśród najchętniej wybieranych przez konsumentów!

Źródło:

1. Regulamin Promocji „eKonto z premią – IX edycja”

2. Strona mBanku, mbank.net.pl/pp/konta-ekonto.html

Dodaj komentarz