200 zł premii i do 1 500 zł za polecenie Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.

Banki nie tracą wigoru i wraz z początkiem wiosny zasypują nas promocyjnymi ofertami. Do tego zacnego grona dołączył także Pekao S.A., w którym, zakładając Konto Przekorzystne, zgarniesz 200 zł premii. Do tego wszystkiego, Bank dorzuca do 1 500 zł za polecenie rachunku znajomym. I to wszystko otrzymasz bez konieczności wychodzenia z domu!

Konto Przekorzystne w Pekao S.A. – zgarnij 200 zł premii i do 1 500 zł za polecenie!

Pekao S.A. to jeden z najpopularniejszych banków na polskim rynku, który lubi zaskakiwać swoich klientów wielością oferowanych promocji. W swojej najnowszej odsłonie proponuje pakiet premiowanych korzyści. Wystarczy, że otworzysz Konto Przekorzystne wraz z Kartą i aplikacją mobilną PeoPay – a otrzymasz 200 zł (w dwóch 100-złotowych transzach). Jednak to nie wszystko.

Tuż po otwarciu rachunku, na nowych klientów czeka kolejna nagroda za skuteczne polecenie rachunku znajomym. W tym przypadku może trafić do Ciebie maksymalnie do 1 500 zł (za 1 osobę otrzymasz 100 zł). Dodatkowo, jeśli zapiszesz się do Programu lojalnościowego MasterCard Bezcenne Chwile to odbierzesz 50 zł na start, na zakupy online u Partnerów Banku.

Promocja “Otwórz Konto Przekorzystne lub Konto Świat Premium wraz z Kartą i aplikacją mobilną PeoPay i otrzymaj nagrodę do 200 zł” trwa do 20 maja 2020 roku. Z kolei, Program Poleceń z bonusem do 1 500 zł aktywny jest do 30 czerwca 2020 roku.

Konto Przekorzystne w Pekao S.A. – oferta pełna korzyści

Nie da się ukryć, że Bank dokładnie przemyślał cel prowadzonej promocji. Dlatego, jeśli jesteś zwolennikiem nowoczesnych rozwiązań i jednocześnie lubisz oszczędzać oraz inwestować zgromadzony kapitał, to oferta Pekao S.A. powinna przypaść Ci do gustu.

Oto główne korzyści, jakie ma do zaoferowania Konto Przekorzystne w Pekao S.A.

 • Konto na “selfie”. Dzięki aplikacji PeoPay możesz założyć rachunek bez wychodzenia z domu!
 • 0 zł za prowadzenie rachunku,
 • Darmowa obsługa karty debetowej,
 • Bezpłatne przewalutowania przy płatności kartą,
 • Brak prowizji banku za wypłaty z bankomatów za granicą,
 • 2,5% w skali roku na Koncie Oszczędnościowym przez 4 miesiące (120 dni) do 30 000 zł,
 • Program MasterCard Bezcenne Chwile z atrakcyjnymi nagrodami oraz zniżkami w popularnych sieciówkach, np. do Carrefour, Merlin, Cinema City, Gino Rossi, Douglas czy RTV Euro AGD i Empiku,
 • Wygodne i bezpieczne płatności zbliżeniowe: BLIK, Apple Pay, Google Pay,
 • Atrakcyjny Program Poleceń “Polecam Przekorzystnie”,
 • Oferty na Klik. W aplikacji mobilnej odnajdziesz specjalnie skomponowane dla Ciebie produkty bankowe, jak: pożyczka, lokata mobilna czy konta oszczędnościowe.

Kto może skorzystać z Promocji?

Z oferty przygotowanej przez Organizatora może skorzystać konkretna grupa klientów. Dokładnie, każda pełnoletnia osoba, która posiada pełną zdolność do czynności prawnych oraz spełniająca poniższe warunki:

 • przystąpi do promocji i zawrze z Bankiem umowę o Konto wraz z Kartą i aplikacją mobilną PeoPay,
 • od 1.01.2019 r. do 31.03.2020 r. nie była związana z Bankiem. W tym także jako współposiadacz umową rachunku płatniczego lub rachunku oszczędnościowego lokaty terminowej/albo,
 • przynajmniej przez jeden dzień między 1.01.2019 r. do 31.03.2020 r. posiadała w Banku, w tym jako współposiadacz, jeden bądź więcej rachunków płatniczych lub rachunków oszczędnościowych lokat terminowych, na których w każdym miesiącu kalendarzowym suma średnich miesięcznych sald wynosiła od 0 zł do 50 zł (salda rachunków w walutach obcych na potrzeby Oferty przeliczane są na złote po średnim kursie NBP z każdego dnia).

W trakcie składania wniosku o rachunek osobisty, kluczowe jest również wyrażenie wszystkich niezbędnych zgód na przetwarzanie danych osobowych przez Pekao S.A. w celu i zakresie niezbędnym dla udziału w Promocji.

Jak ubiegać się o 200 zł premii?

Pekao S.A. stara się na bieżąco monitorować dynamicznie zmieniającą się sytuację na rynku. Dlatego jeszcze bardziej upraszcza formę, w jakiej można założyć Konto Przekorzystne. W tej edycji każdy chętny, w ramach akcji: #zostajewdomu musi podpisać tzw. umowę biometryczną. Co oznacza w wielkim skrócie, że otworzysz rachunek bez wychodzenia z domu, a samą weryfikację tożsamości dokonasz za pomocą zdjęcia “selfie”.

1. Najpóźniej do 20.05.2020 r. podpisz z Bankiem umowę o Konto Przekorzystne wraz z Kartą oraz aplikacją mobilną PeoPay. Link do promocji podsyłamy poniżej:

Podczas wypełniania wniosku pamiętaj, aby potwierdzić wymagane zgody, które pozwolą Ci skorzystać z oferty.

2. Wybierz weryfikację tożsamości “na selfie” i zrób zdjęcie swojej twarzy. Możesz także wybrać urządzenie, na jakim chcesz przejść identyfikację. Do wyboru masz komputer lub smartfon.

3. Zatwierdź umowę przez internet.

4. Spełnij wymagane warunki i zgarnij nagrodę 200 zł, którą otrzymasz w dwóch 100-złotowych transzach.

5. Pierwsze 100 zł trafi do Ciebie, gdy do końca kolejnego miesiąca następującego po miesiącu, w którym przystąpiłeś do promocji spełnisz określoną aktywność:

 • zrealizuj pojedynczy wpływ na kwotę minimum 500 zł z zewnątrz lub z konta firmowego w Pekao S.A.,
 • wykonaj 1 transakcję kartą bądź aplikacją mobilną PeoPay,
 • zaloguj się do aplikacji mobilnej PeoPay (min. 1 raz).

Pierwsza transza – czyli 100 zł wpłynie na Twoje konto do końca drugiego miesiąca kalendarzowego tuż po miesiącu, w którym założyłeś rachunek.

6. Aby zgarnąć kolejne 100 zł, przez kolejne 3 miesiące (następujące po miesiącu, w którym wywiązałeś się z zadań pierwszej premii) powtórz wszystkie 3 czynności:

 • wykonaj pojedynczy wpływ na co najmniej 500 zł z zewnątrz albo z konta firmowego, które posiadasz w Pekao S.A.,
 • płacąc za produkty i usługi, zrealizuj minimum 1 transakcję kartą lub aplikacją mobilną PeoPay,
 • zaloguj się do aplikacji mobilnej PeoPay.

Jeśli spełnisz wszystkie aktywności, druga część premii (100 zł) otrzymasz do 30.08.2020 r.

Najważniejsze informacje w pigułce

Znając już najważniejsze wymagania promocji, przyjrzyjmy się bliżej szczegółom, które mogą nam umknąć w trakcie składania wniosku o Konto Przekorzystne. Nagroda pieniężna nie podlega opodatkowaniu dochodowemu od osób fizycznych, dzięki czemu otrzymasz ją na swoje konto w całości. Dodatkowo pamiętaj, że nie musisz wychodzić z domu, aby podpisać umowę z Bankiem. Wszystkie formalności wykonasz online, pamiętając o weryfikacji tożsamości “na selfie”.

Jednocześnie Organizator podkreśla, że jeśli identyfikacja klienta nie powiedzie się online, to podpisanie umowy masz szansę dokończyć w oddziale Pekao S.A. przy zachowaniu prawa do 200 zł bonusu.

Dla osób, które preferują tradycyjny sposób otwarcia rachunku, Bank umożliwia podpisanie umowy w oddziale. Jednak w tym przypadku maksymalna premia za założenia Konta Przekorzystnego wynosi 100 zł (przy wykonaniu identycznej aktywności jak przy metodzie “na selfie).

Konto Przekorzystne a Program Poleceń – jak otrzymać 1 500 zł premii?

Bank nie tylko zachęca do otwarcia rachunku, ale również do aktywnego korzystania z produktów dodatkowych. Jednym z nich jest Program Poleceń “Polecam Przekorzystnie”. Wystarczy, że zarekomendujesz konto w Pekao S.A. swoich znajomym, a za każdego z nich otrzymasz okrągłe 100 zł. Rachunek możesz polecić maksymalnie 15 osobom (czyli możesz zdobyć aż do 1 500 zł).

Wypełnij formularz przystąpienia do Programu dostępny na stronie Banku, zatwierdź oświadczenia i wymagane zgody oraz zacznij polecać! Pamiętaj tylko, że promocja ważna jest do 30.06.2020 r.

Konto Przekorzystne w Pekao S.A. – oferta skrojona na potrzeby młodych klientów

Oferta premiowanego rachunku w Pekao S.A jest ciekawa nie tylko ze względu na różne bonusy pieniężne oraz atrakcyjne pakiety. Konto Przekorzystne to także świetne rozwiązanie dla osób do 26. roku życia. Do tego czasu jest ono bezwarunkowo darmowe!

W pozostałych przypadkach, Bank nalicza 6 zł prowizji miesięcznie za prowadzenie konta, a także 3 zł za obsługę karty płatniczej. Oczywiście, istnieje szansa zredukowania tych kosztów do zera, jeśli na rachunku będzie widnieć co najmniej jednorazowy wpływ na kwotę 500 zł oraz zostanie zrealizowana minimum 1 transakcja bezgotówkowa. Wówczas Pekao S.A. nie pobierze żadnych opłat podobnie zresztą, jak za wypłaty z własnych bankomatów i przelewy krajowe, które są całkowicie darmowe.

Atrakcyjny bonus za mały wysiłek!

Naszym zdaniem, oferta Pekao S.A. prezentuje się naprawdę “przekorzystnie”. 200 zł za założenie rachunku i wykonanie niewielkiej aktywności. Dodatkowo, 100 zł za każde polecenie konta, 50 zł na start w Programie Rabatów, jak i wiele innych ciekawych udogodnień. To całkiem sporo atrakcji jak na jedno konto osobiste.

Dlatego przemyśl tę propozycję możliwie jak najszybciej, bo jest tymczasowa i niesie ze sobą wiele profitów, dostępnych bez wychodzenia z domu! W przypadku wątpliwości sprawdź nasz najnowszy ranking kont osobistych 2020.

Źródło:

1. Strona Banku Pekao S.A., https://www.pekao.com.pl/

2. Regulamin Promocji ”Otwórz Konto Przekorzystne lub Konto Świat Premium wraz z Kartą i aplikacją mobilną PeoPay i otrzymaj nagrodę do 200 zł” – edycja III

Dodaj komentarz