Do 360 zł zwrotu za paliwo i zakupy dla posiadaczy VISA TurboKARTA

VISA TurboKARTA to prawdziwa “perełka” wśród dostępnych na rynku kart kredytowych. Jej posiadanie może być darmowe, gwarantuje bezpieczne podróżowanie z bezpłatnym pakietem car assitance i w dodatku zapewnia 3% zwrot za paliwo oraz 1% za inne zakupy, co daje równowartość nawet 360 zł w każdym roku. W ramach akcji #zostańwdomu, karta kredytowa dostępna jest też bez wychodzenia z domu!

360 zł zwrotu za paliwo i zakupy z VISA TurboKARTĄ

W większości, karty kredytowe kojarzą się z całym wachlarzem udogodnień, ale i obowiązków. Musisz pamiętać o wszystkich wymaganiach, jakie stawia przed Tobą bank, aby użytkowanie “kredytówki” było tanie, a nawet darmowe.

Na tym tle korzystnie wypada VISA TurboKARTA. W najnowszej odsłonie oferty premiowej “Zakupy do Pełna”, Santander Consumer Bank proponuje za założenie karty kredytowej tzw. moneyback, czyli zwrot kosztów do 360 zł rocznie za paliwo i zakupy u Partnerów Banku.

Dobrą wiadomością jest to, że promocja trwa do odwołania – czyli do momentu, w którym Bank ogłosi zakończenie tej edycji (posiadaczy kredytówki poinformuje z miesięcznym wyprzedzeniem w korespondencji listownej). I co równie ważne, samą Kartę założysz przez internet, klikając w link poniżej lub dzwoniąc na infolinię: 195 00**.

“Zakupy do pełna” – co zyskujesz z VISA TurboKARTĄ?

Dla tych, którzy do tej pory nie mieli okazji skorzystać z kredytówki, polecamy ciekawą lekturę: Kredyt czy karta kredytowa – co lepsze? Jest dobrą okazją do bliższego poznania, czym dokładnie jest karta kredytowa i kiedy warto z niej korzystać.

Wróćmy jednak do akcji przygotowanej przez Santander Consumer Bank. Oto korzyści, jakie czekają na Ciebie przy okazji założenia VISA TurboKARTY.

 • Zwrot 3% za paliwo oraz 1% za inne zakupy (co daje do 360 zł w każdym roku),
 • Opcja użytkowania karty za darmo!
 • Okres bezodsetkowy do 54 dni,
 • Bezpieczne podróże z darmowym pakietem car assistance,
 • Karta kredytowa dostępna bez wychodzenia z domu!
 • Stały dostęp do dodatkowej gotówki,
 • Możliwość spłaty w ratach (za zakupy pow. 200 zł). Spłata limitu kredytowego może być rozłożona na: 3, 6, 10, 12, 18 lub 24 miesięczne raty,
 • Szybkie i proste płatności zbliżeniowe,
 • Wygodne i w pełni bezpieczne zakupy w internecie, dzięki usłudze 3D Secure,
 • Szybki dostęp do promocyjnych ofert w Programie “VISA Oferty” m.in. do Wolt, BlaBlaCar, Sky Cash, New Balance czy Inter Cars,
 • Opcja na otrzymanie dodatkowych kart dla bliskich,
 • Wygodny dostęp do informacji o karcie w bankowości internetowej i aplikacji mobilnej.

Kto może otrzymać kartę kredytową w Santander Consumer Banku?

Bank już na wstępie podkreśla, że VISA TurboKARTA skierowana jest do osób pełnoletnich, które posiadają pełnie praw do czynności prawnych. Dodatkowo, z promocji mogą skorzystać klienci wykazujący pozytywną zdolność kredytową.

Podsumowując, z kredytówki skorzystają zarówno nowi konsumenci, jak i osoby, które obecnie klientami Santander Consumer Banku.

Wysokość przyznanego limitu kredytowego na Karcie zależna jest od oceny oraz zdolności kredytowej klienta. Co więcej, Bank m prawo do blokady VISA TurboKARTY, gdy jej posiadacz zaprzestanie terminowej spłaty, która utrzymuje się dłużej niż 2 dni.

Jak założyć VISA TurboKARTĘ?

Abyś w pełni cieszył się ze zwrotu części poniesionych kosztów, a także miał sposobność korzystać z wiele udogodnień, nie musisz wykonać zbyt skomplikowanych działań.

1. Skorzystaj ze strony Promocji, wypełnij formularz kontaktowy oraz zaakceptuj wszystkie wymagane zgody. Zapoznaj się także z informacjami dotyczącymi ochrony danych osobowych. Link do oferty podsyłamy poniżej:

2. Poczekaj na telefon od konsultanta Banku, z którym przebrniesz kolejne etapy składania wniosku online. Pamiętaj, że jest to czas, by spytać o wszelkie niejasności i wątpliwości dotyczące produktu!

3. Korzystaj z VISA TurboKARTY każdego dnia. Płać bezgotówkowo w punktach handlowo-usługowych oraz internecie. Wówczas na Twoje konto trafi:

 • zwrot w wysokości 3% wartości transakcji na stacjach paliw,
 • zwrot w wysokości 1% wartości transakcji dla pozostałych płatności bezgotówkowych dokonanych kartą kredytową.

Co niezwykle ważne, jednorazowa wartość premii w ciągu jednego miesiąca kalendarzowego, nie może przekroczyć kwoty 30 zł. Oczywiście jest ona zwolniona z podatku dochodowego od osób fizycznych i zostanie zaksięgowana na Twoim koncie w dniu generowania Zestawienia, które odnajdziesz pod nazwą “Twoje oszczędności”.

VISA TurboKarta – dodatkowe informacje

Musimy zaznaczyć, że Santander Consumer Bank wypłaci premię pod kilkoma warunkami. Najważniejszym z nich jest terminowa spłata kwoty na karcie za poprzedni okres rozliczeniowy. W przeciwnym razie, Bank ma prawo do wstrzymania wypłaty nagrody aż do momentu uregulowania wymaganej należności.

Dodatkowo, przy obliczaniu wysokości premiowanego moneyback’u udziału nie biorą transakcje anulowane czy też zwrócone. Gdyby z jakichś powodów Bank naliczył zwrot za taką operację, to w kolejnym okresie rozliczeniowym dokona odpowiedniej korekty. Natomiast, w przypadku transakcji bezgotówkowych zrealizowanych za granicą, wartość pojedynczej premii obliczana jest na podstawie kwoty, którą został obciążony rachunek Karty po przewalutowaniu na złotówki.

Ile kosztuje VISA TurboKARTA?

Szansa na zwrot części wydatków za płatności kredytówką to jedno. Kolejną kwestią jest to, ile w dłuższej perspektywie może kosztować Cię użytkowanie VISA TurboKARTY. Samo wydanie Karty jest darmowe podobnie zresztą, jak jej obsługa pod warunkiem, że wartość miesięcznych transakcji dokonanych na rachunku wyniesie minimum 1 000 zł. W przeciwnym razie, Bank naliczy sobie kwotę 4,90 zł.

Jak przedstawia się reszta płatności za kartę kredytową w Santander Consumer Banku?

 • 0 zł – za wydanie karty głównej i dodatkowej.
 • 5,90 zł – koszt miesięczny za obsługę VISA TurboKARTY i wysłanie dodatkowego Zestawienia w formie pisemnej.
 • 6% wypłacanej kwoty min. 10 zł – opłata za transakcje gotówkową (wypłata gotówki).
 • 1,26% kwoty transakcji w PLN – koszt za przeliczenie waluty dla transakcji dokonanej w walucie euro.
 • 2,52% kwoty transakcji w PLN – opłata za przeliczenie waluty dla transakcji dokonanej w walucie obcej innej niż euro.
 • 9% – oprocentowanie transakcji bezgotówkowych/gotówkowych/planu spłat ratalnych.

Kiedy będziesz mógł skorzystać z VISA TurboKARTY?

Założona karta kredytowa wraz z nadrukowanym imieniem i nazwiskiem zostanie wysłana na adres korespondencyjny podany we wniosku (oddzielną przesyłką przyjdzie także numer PIN). Ze względów bezpieczeństwa jest ona nieaktywna, a włączysz ją na jeden z możliwych sposobów:

 • telefonicznie. Zadzwoń pod bezpłatny numer: 800 700 500 lub 71 797 22 40 (stawka według taryfy Operatora).
 • w bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej. Po zalogowaniu kliknij w przycisk “Aktywuj” i postępuj zgodnie z wytycznymi.

VISA TurboKARTA – propozycja dla aktywnych

TurboKARTA nie bez powodu ma swojej nazwie “turbo” – wszystkie usługi, w tym oferowane płatności są “turbo” szybkie. Wystarczy, że przy zwykłych transakcjach będziesz płacić kredytówką, a zwrot kosztów otrzymasz już pod koniec miesiąca. Nie musisz też wychodzić z domu, by złożyć wniosek o Kartę kredytową i co równie cenne – możesz spersonalizować ją według własnego uznania.

Co więcej, posiadanie VISA TurboKARTY nie wymaga założenia rachunku w Santander Consumer Banku. Dostęp do wszystkich zestawień otrzymujesz za pomocą wygodnej aplikacji mobilnej. Na plus zaliczyć można również brak konieczności wykupu ubezpieczenia oraz rozłożenie na przystępne raty zakupów powyżej 200 zł. Jakieś haczyki? Dokładnie przyjrzyj się wszystkim kosztom – głównie wypłatom z bankomatu, za które Bank pobiera niemałą prowizję (6% poniżej 10 zł). Znając wszystkie koszty łatwiej Ci będzie podjąć decyzję, co do wyboru karty. Polecamy również nasz najnowszy ranking kart kredytowych 2020 z najpopularniejszymi obecnie ofertami banków.

Źródło:

1. Regulamin umowy o przyznanie limitu kredytowego i wydanie karty

2. Tabela Opłat i Prowizji dla Kart Kredytowych TurboKARTA Santander Consumer Bank S.A.

3. Regulamin programu sprzedaży premiowej „Zakupy do Pełna” dla Kart Kredytowych TurboKARTA Santander Consumer Bank S.A

Dodaj komentarz