Załóż Moto Konto i zyskaj nawet 1 100 zł za dołączenie do świata Toyoty

Toyota Bank Polska S.A. przygotował bardzo solidną nagrodę – za otwarcie Moto Konta, zapewnienie w nim salda w wysokości 1 000 zł miesięcznie i założenie aplikacji mobilnej zyskasz do 10% zwrotu za paliwo, atrakcyjne oferty i rabaty na samochody, a także 1 100 zł za dołączenie do świata Toyoty!

Moto Konto – idealny rachunek dla każdego kierowcy

Z jakimi wydatkami wiąże się korzystanie ze swojego samochodu? Odpowiedzi może być wiele, jak wielu jest kierowców. Jedni twierdzą, że ich cztery kółka to studnia bez dna pochłaniająca miesięcznie olbrzymie sumy. Zaś drudzy traktują swój samochód jako środek, dzięki któremu oszczędzają może nie pieniądze, ale mnóstwo czasu na wygodne i szybkie przemieszczanie się między różnymi miejscami.

Stereotyp drogiego w użytkowaniu auta postanowił zmienić Toyota Bank Polska S.A. Szybko zmieniające się ceny paliwa oraz rosnące stawki ubezpieczeń mają przestać być największą bolączką kierowców. Jeśli założysz Moto Konto i skorzystasz z promocji “Tankuj korzyści – zwrot za paliwo” odbierzesz do 10% zwrotu za paliwo. Jednak to nie wszystko. W ramach promocji “Tankuj korzyści – oferty specjalne” przy zakupie nowego lub używanego samochodu Toyota/Lexus w sieci dilerskiej Toyota/Lexus w kredycie lub leasingu, otrzymasz nawet 1 100 zł. W obu przypadkach czas na skorzystanie z promocyjnych warunków masz do 30.06.2020 r.

Moto Konto – poznaj wszystkie korzyści rachunku

Jeśli chodzi o cały pakiet udogodnień, jaki przygotował dla swoich klientów Toyota Bank Polska S.A., przedstawia się on następująco:

 • konto za 0 zł – pod warunkiem spełnienia jednego z trzech poniższych wymagań:

– zapewnienia na rachunku minimalnego salda w wysokości 1 000 zł miesięcznie /lub,

– utrzymanie miesięcznego średniego salda na lokacie na kwotę minimum 2 500 zł /lub,

– spłata raz w miesiącu kredytu samochodowego posiadanego w Toyota Bank Polska S.A. bądź spłata raty z tytułu umowy leasingu w Toyota Leasing Polska.

 • atrakcyjne oferty specjalne oraz rabaty na samochody,
 • wygodna i bezpieczna aplikacja “Tankuj Korzyści”,
 • płatności zbliżeniowe: Google Pay, Apple Pay,
 • zwrot kosztów do 1 100 zł przy zakupie Toyoty lub Lexusa w sieci dilerskiej Toyota/Lexus w kredycie bądź leasingu od Toyota/Lexus.

Kto może uczestniczyć w promocji?

Wydaje się zatem, że promocja “Tankuj Korzyści” stworzona jest wręcz dla osób, które przymierzają się z zakupem nowego auta i poszukują atrakcyjnej cenowo oferty na rynku. Jednak akcja jest też w pełni odpowiednia dla posiadaczy Toyoty lub Lexusa, a także kierowców będących często w drodze, którzy tankują co najmniej kilka razy w miesiącu i płacą zbliżeniowo.

Jeśli zatem należysz do tego grona bądź z zupełnie innych pobudek chcesz otworzyć Moto Konto, spójrz jakie warunki stawia przed Tobą Toyota Bank Polska S.A.

 • Uczestnikiem Promocji może być osoba pełnoletnia (fizyczna lub prowadząca działalność gospodarczą), która posiada pełną zdolność do czynności prawnych,
 • Zawarła lub posiada umowę Konta wraz z Kartą płatniczą,
 • Wyraziła wymagane zgody marketingowe, oświadczenia oraz zaakceptowała Regulamin Aplikacji i Polityki Prywatności,
 • Pobrała Aplikację mobilną, a także za pomocą skanu dowodu rejestracyjnego udostępniła informacje na temat posiadanego przez siebie samochodu (dane pochodzące ze skanu mogą być użyte przez maksymalnie dwóch Uczestników promocji).

Co bardzo ważne – w okresie trwania oferty, nie można odwołać udzielonych zgód marketingowych!

Jak otrzymać zwrot za paliwo?

Abyś mógł zatankować z korzyścią do pełna, musisz przebrnąć przez kilka prostych kroków. Jednocześnie nie zapominaj, że oferta zwrotu za paliwo do 10% aktualna jest do 30.06.2020 r.

1. Załóż rachunek Moto Konto, klikając w dedykowaną stronę promocji. Link do oferty podsyłamy poniżej:

2. Zarejestruj się w aplikacji “Tankuj korzyści – zwrot za paliwo” i koniecznie podaj dane z dowodu rejestracyjnego auta. Pamiętaj też, aby wyrazić niezbędne zgody oraz pobrać aplikację mobilną.

3. Tankuj na stacjach paliw, płać zbliżeniowo kartą i zaloguj się co najmniej raz w miesiącu do Aplikacji mobilnej. Dzięki temu na Twoje konto trafi zwrot w wysokości 10%. Dodatkowo, spełnij łącznie poniższe warunki:

 • zapewnij średnie saldo na koncie w wysokości minimum 3 000 zł miesięcznie (1 000 zł w przypadku posiadaczy marki Toyota bądź Lexus lub posiadających aktywną umowę finansowania z wykluczeniem refinansowania w Toyota Bank Polska S.A.),
 • utrzymaj średnie saldo na lokacie na sumę co najmniej 50 000 zł miesięcznie (1 000 zł w przypadku posiadaczy marki Toyota bądź Lexus lub posiadających aktywną umowę finansowania z wykluczeniem refinansowania w Toyota Bank Polska S.A.),
 • zrealizuj dowolne transakcje na kwotę nie mniejszą niż 1 000 zł miesięcznie (500 zł w przypadku posiadaczy marki Toyota bądź Lexus lub posiadających aktywną umowę finansowania z wykluczeniem refinansowania w Toyota Bank Polska S.A.).

Jednocześnie Bank proponuje też 5% zwrot kosztów za paliwo w momencie, gdy powyższe warunki okażą się za trudne do spełnienia.

Maksymalna, miesięczna kwota premii dla jednego Uczestnika wynosi 50 zł. Trafi ona na Moto Konto do 10. dnia roboczego każdego miesiąca tuż po miesiącu, w którym zostały spełnione wszystkie warunki.

Jak otrzymać zwrot 1 100 zł?

Oferowany moneyback za paliwo to nie jedyny bonus, jaki czeka na posiadacza Moto Konta. Dodatkowo możesz przystąpić do kolejnej akcji, jaką jest “Tankuj Korzyści – oferty specjalne”. Warunkiem jest konieczność wcześniejszego uczestniczenia w promocji zwrotu za paliwo, zalogowanie się do aplikacji mobilnej (chociaż raz w miesiącu) oraz dokonanie minimum 1 bezgotówkowej transakcji z tytułu zakupu paliwa.

Na czym dokładnie polega oferta? Kupując nowy albo używany samochód marki Toyota/Lexus w dowolnym autoryzowanym salonie sprzedaży Toyota/Lexus w kredycie bądź leasingu od Toyota/Lexus, masz możliwość zdobyć 1 100 zł bonusu. Oznacza to 600 zł premii oraz dwa bony paliwowe o łącznej wartości 500 zł (1 bon równy jest 250 zł). Umowę musisz zawrzeć w okresie nie krótszym niż 1 miesiąc od daty aktywacji umowy o Moto Konto!

Oto reszta istotnych informacji:

 • premia w wysokości 600 zł nastąpi w 12 comiesięcznych i równych ratach,
 • wypłata 1/12 części Premii nastąpi do 10. dnia roboczego miesiąca następującego po miesiącu, w którym zostały spełnione warunki promocji,
 • bony paliwowe o łącznej kwocie 500 zł nastąpi w dwóch transzach – każda po 250 zł i w dwóch następujących po sobie miesiącach kalendarzowych (do 10. dnia miesiąca).

Choć promocja “Tankuj Korzyści – oferty specjalne” obowiązuje do 30.06.2020 r. to Bank zastrzega sobie prawo do zmiany tego terminu!

To musisz wiedzieć!

Jednocześnie Toyota Bank Polska S.A. proponuje poboczną ofertę. Zamiast 1 100 zł możesz otrzymać 500 zł przy zakupie nowego albo używanego auta Toyota/Lexus w sieci dilerskiej Toyota/Lexus. Nagroda trafi do Ciebie w postaci dwóch bonów paliwowych – każdy po 250 zł.

Warunki otrzymania bonusu pozostają bez zmian, jak w ofercie zwrotu 1 100 zł.

Moto Konto – czy to się opłaca?

Nie da się ukryć, że obie propozycje skomponowane są dla aktywnych kierowców, którzy w dalszej perspektywie mogą sporo zaoszczędzić. Możesz zatem zyskać nieco więcej na lokacie i jednocześnie masz szansę na bardziej atrakcyjny kredyt lub leasing w Toyota Bank Polska S.A. Na co dzień zyskasz również dostęp do ofert limitowanych skierowanych tylko do klientów Banku. Jeśli często podróżujesz, to otrzymasz też spore zwroty za paliwo.

Jednak, czy jest to opłacalne? Dla posiadaczy samochodów marki Toyota czy Lexus – jak najbardziej. Z kolei dla pozostałych przeciętnych użytkowników czterech kółek wymogi są dość wygórowane (min. 3 000 zł na saldzie konta, 50 000 zł na lokacie i transakcje na sumę min. 1 000 zł).

Mimo wszystko – ostateczna decyzja należy do Ciebie. Jeśli jesteś zdania, że sporo na tym zyskasz, nie czekaj i załóż Moto Konto.

Źródło:

 1. Regulamin Promocji „Tankuj korzyści – zwrot za paliwo”
 2. Regulamin Promocji „Tankuj korzyści – oferty specjalne”
 3. Strona Banku, toyotabank.pl

Dodaj komentarz