#ZostańWdomu, załóż Konto Proste Zasady i odbierz 900 zł na zakupy

Za nami kolejny miesiąc przebywania w domowym zaciszu. Pomysły na wypełnienie czasu powoli się kończą, dlatego Getin Bank wyszedł z ofertą, w której nie trzeba zbytnio się natrudzić, by zdobyć nagrodę. Złóż przez internet wniosek o Konto Proste Zasady i odbierz 900 zł na zakupy do znanych sieciówek.

Załóż Konto Proste Zasady i zgarnij 900 zł w e-bonach

Wszystko wskazuje na to, że wiele spraw związanych z bankowością w dobie COVID-19 nie schodzi na dalszy plan. Bezpiecznie z domu możemy zajmować się swoimi finansami – i przy okazji odnaleźć wiele ciekawych promocji.

Jedną z nich jest oferta “Konto Proste Zasady z premią”, w ramach której zakładając rachunek w Getin Banku, otrzymasz na start 100 zł w e-kartach do Decathlon. Z kolei polecając konto swojej rodzinie i znajomym, w promocji “Polecam Proste Zasady – VII edycja” odbierzesz do 800 zł w bonach na zakupy do Allegro, Decathlon i Empiku. Za każdą rekomendowaną osobę zgarniesz 80 zł w formie elektronicznego bonu.

Na przystąpienie do promocji masz czas do 31.05.2020 r. Jednak szczerze wątpimy, czy akcja do tego czasu będzie aktywna, bo Bank bierze pod uwagę pierwsze 2 000 wniosków.

Z Programu Poleceń mogą skorzystać zarówno nowi, jak i obecni klienci Getin Banku!

Konto Proste Zasady w Getin Banku – to szereg korzyści

W przypadku tej promocji, atrakcyjne są nie tylko pieniężne bonusy do popularnych sieciówek. Równie istotne są także inne czynniki, dzięki którym rachunek staje się bardzo korzystny. Oto wachlarz profitów, jakie zyskasz, zakładając Konto Proste Zasady.

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku,
 • Darmowe przelewy w bankowości internetowej i mobilnej,
 • Bezpłatne wydanie i obsługa karty debetowej,
 • 0 zł za wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce i w UE!
 • 3,5% w skali roku na Koncie Oszczędnościowym do 10 000 zł. Niezmienne oprocentowanie aż przez 12 miesięcy,
 • Możliwość personalizacji karty płatniczej,
 • Wygodne płatności zbliżeniowe: BLIK, Google Pay, Apple Pay,
 • Atrakcyjny Program Poleceń z różnymi nagrodami,
 • Pakiet Niezawodny, czyli ubezpieczenie w zakresie usług assitance medycznego i domowego,
 • Pakiet Ochrony Karty za jedyne 3 zł miesięcznie.

Kto może wziąć udział w promocji?

Do udziału w akcji, Getin Bank zaprasza wszystkie osoby pełnoletnie, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, które dodatkowo muszą spełnić poniższe warunki.

 • Uczestnik akcji od 1.01.2019 r. nie posiadał i nadal nie posiada, żadnego czynnego produktu w Banku,
 • Podpisze z Bankiem umowę o otwarcie Konta Proste Zasady wraz z Kartą debetową oraz dostępem do bankowości internetowej oraz mobilnej,
 • Wyrazi wszystkie zgody marketingowe dla Getin Noble Bank S.A. i nie wyrazi sprzeciwu na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych.

Z promocji wykluczone są osoby otwierające rachunek wspólny!

Jak skorzystać z promocji?

Efekty pandemii koronawirusa pokazują nam, jak szybko i wygodnie załatwisz wiele spraw, nie ruszając się z domu. Nie inaczej jest w przypadku otwarcia Konta Proste Zasady. Oto niezbędne kroki, jakie musisz wykonać, by zdobyć premiowaną nagrodę.

1. Najpóźniej do 31.05.2020 r. wypełnij wniosek online i otwórz Konto Proste Zasady. Link do promocji podsyłamy poniżej:

Jednocześnie pamiętaj, aby dokładnie zapoznać się z Regulaminem akcji.

2. W ciągu 7 dni roboczych od dnia aktywowania konta osobistego, zarejestruj się w programie “Konto Proste Zasady z Premią”. Nagroda w wysokości 100 trafi do Ciebie w 4 transzach.

3. Do końca pierwszego miesiąca po założeniu konta, wykonaj przelew przez bankowość mobilną. Zyskasz pierwsze + 20 zł.

4. W każdym z dwóch kolejnych miesięcy od daty otwarcia Konta Proste Zasady, zrealizuj transakcje bezgotówkowe na minimalną sumę 200 zł. W ten sposób zgarniesz +20 zł.

5. W każdym z trzech kolejnych miesięcy od założenia rachunku, dokonaj Wpływu na konto na co najmniej 1 000 zł. Ten krok wzbogaci Cię o +40 zł.

6. Za wykonanie wszystkich warunków odbierzesz dodatkowe 20 zł bonusu.

Tym sposobem przechodzimy do kolejnej kwestii, jaką jest Promocja “Polecam Proste Zasady”. W tym podejściu możesz zgarnąć aż 800 zł. Wystarczy, że polecisz bliskim rachunek w Getin Banku, dzięki czemu za każdą rekomendację zdobędziesz 80 zł w formie e-bonu do sklepu. Akcja trwa do 31.05.2020 r.

Aby otrzymać nagrodę w Programie Poleceń, musisz wygenerować swój indywidualny kod w bankowości internetowej i polecić Konto Proste Zasady, przekazując bliskim swój kod. Więcej informacji odnajdziesz na stronie getinbank.pl.

ZostańWdomu i załóż Konto Proste Zasady!

Podoba nam się to, w jaki sposób Getin Bank stara się zaskarbić uwagę klientów – nie tylko nowych, ale i obecnych. Przy okazji rekomendacji tego rachunku wspomnimy jeszcze, że Konto Proste Zasady jest całkowicie bezpłatne dla wszystkich do ukończenia 26. roku życia. Po tym czasie, opłata za prowadzenie konta wynosi 8 zł. Oczywiście, Bank zrezygnuje z wszelkich kosztów przy wykonaniu minimum jednej transakcji bezgotówkowej kartą debetową lub BLIK-iem.

Sam zatem widzisz, że w dobie nowoczesnych płatności zbliżeniowych, wymagania nie są wygórowane. Bank nie oczekuje też nadzwyczajnej aktywności. Na dodatek daje Ci wybór – możesz zadowolić się premią 100 zł na start bądź kontynuować zabawę i zgarnąć aż 800 zł w e-bonach. I co jest niezwykle istotne, w ramach akcji #zostańwdomu, Konto Proste Zasady założysz całkowicie zdalnie i bezpiecznie, nie wychodząc zza próg swojego mieszkania. W wolnej chwili zajrzyj też na aktualny ranking kont osobistych 2020 i zapoznaj się z najnowszymi ofertami na rynku.

Źródło:

 1. Strona Getin Bank, https://www.getinbank.pl/klienci-indywidualni/konta/konto-proste-zasady.html
 2. Regulamin Promocji „Konto Proste Zasady z premią”
 3. Regulamin Promocji „Polecam Proste Zasady VII edycja”

Dodaj komentarz